GALAXI TYRKYSOVÁ

Pozor! Blížíte se k planetě Zemi. Je to modrá planeta s kontinenty obklopenými mořem. Podrobnější informace a umístění ve Sluneční soustavě právě zobrazujeme. Lidé zde rádi cestují a na mapě označují navštívená místa. Na planetě žijí různá zvířata a lidé. Někdy mají blbou náladu jako náš robot Marvin.

Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
17 548,63 Kč 14 503 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
GALAXI TYRKYSOVÁ
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Úprava tapety na míru
Úprava tapety na míru
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku

Detailní popis produktu

Pokud na planete Zemi nehodláte přistát, zapněte nepravděpodobnostní pohon. Vemte ručník kolem ramen a stopněte si nějakou jinou kosmickou loď. Na cestě po Galaxii můžete potkat kde co.
Úžasný nápad pro dětský pokoj kluků, kteří touží po pocitu, že jsou v kokpitu vesmírné lodi! Tyrkysové pozadí s texturou tvoří dojem vesmírné nekonečnosti a hloubky. Centrální motiv je planeta země s mapou světa, kteoru děti můžou interaktivně a edukativně využívat k poznámkám, popiskám a označení navštívených míst. Tapeta obsahuje ovládací a kontrolní prvky připomínající displeje, aby navodila pocit, že se díváme z kokpitu vesmírné lodi. Zahrnuje symboly Sluneční soustavy, základní data o planetě, pro drobnou edukaci. Více informací mohou děti vepisovat sami, při svém imaginárním vesmírném letu. Výřezem imaginárního okna, které tapeta tvoří, můžete vidět i další obrázky, planety, vesmírné lodě a další obrázky ze známého příběhu Stopařova průvodce po galaxii. Tapeta je skvělým způsobem, jak přivést do dětského pokoje pocit dobrodružství a vytváří prostředí, které podporuje dětskou fantazii.

Designový tip:
Tapetu umístěte na stěnu za postelí nebo bunkrem a doplňte ji nábytkem nebo textilem tak, aby se vytvořil částečně uzavřený prostor. Doplnte led páskami. A máte cool velmírnou loď.
Tapeta je odolná, je možné na ni lepit pomocí washi pásky nebo jemnější izolepy papírky a texty. Můžete z ní vytvořit skutečně edukativní stěnu.

Pokud potřebujete jiný rozměr, napište email. Variant je mnoho. Na menším formátu ušetříte, větší tapeta udělá dojem. Cena se počítá za m2.

Materiál a údržba tapety
Obrazová tapeta je vyrobena na vícegramážovém kvalitním vliesu na přírodní bázi bez adice ftalátů. Má matnou sametovou texturu a je hladký. Barvy jsou odolné, zdravotně nezávadné. Tapeta není omyvatelná, dá se však setřít vlhkým hadříkem a snadno se z ní očistí drobné nečistoty. Nepatří na ni chemické připravky, kartáče, abraziva nebo škrabky. Po namočení snadno proschne, dlouhý kontakt s vodou nevydrží.

Příprava podkladu pro vliesovou tapetu:
Světlejší motivy 100% nezakryjí podklad. Pro dokonalý vzhled barev je vždy nutné stěnu pod tapetou vymalovat na bílo. Ideální přípravou stěny pod tapetu je sádrová hladká stěrka, která se penetruje a na ni lepí tapeta. Důvodem je hladkost stěny a dobré přilnutí. V praxi se osvědčil také postup lepení na běžnou hladkou omítku s i bez penetrace, avšak pomocí lepidla na středně těžké tapety. Stěna však musí být máo zrnitá a čistá bez mastnoty a prachu. Případná větší zrna omítky nebo nerovnosti je třeba zbrousit či strhnout pomocí škrabky.
Nevhodné je tapetu lepit na velmi zrnitou omítku, vhkou nebo mastnou a flekatou.
Pokud si nejste jistí, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Instalace, lepení:
Tapeta je dodána v stejně širokých pásech. jejich šířka závisí na celkové šíři tapety a pohybuje se v rozmezí 55-75cm. Je možné dodat až 120cm široký pás, který je vhodný pro menší formáty. Pro nalepení širokého pásu jsou vždy potřeba dvě osoby. Obrazová malovaná tapeta se lepí na sraz, tedy pásy těsně k sobě. Lepidlo se aplikuje přímo na stěnu, ke které se přiloží tapeta. Podrobnější návod na lepení jsem pro vás připravila zde: ( odkaz na instagram)
Pokud si nejste lepením tapety jistí nebo máte komplikovaný prostor, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠECHNY TAPETY
Materiál: Vlies
Povrch: Matný, Hladký, Přírodní