P.O.V.

Varianta:
23 455,85 Kč 19 385 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
P.O.V.
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Úprava tapety na míru
Úprava tapety na míru
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku

Detailní popis produktu

Jemná a abstraktní tapeta P.O.V. je inspirovaná imaginativní krajinou v tlumených pastelových barvách. Autorská artová tapeta vytváří klidný a příjemný vizuální dojem. Abstraktní design obsahuje měkké tvary, gradienty a harmonické přechody mezi odstíny, což budí dojem plynutí imaginativní krajinou, mlhou, oblaky. Tapeta je vhodná pro různé styly interiéru, její jemný vzhled dodá místnosti lehkost a vzdušnost, což nejen uklidňuje, ale i napomůže optickému zvětšení místnosti. Tapeta tvoří ucelený obraz, netříští prostor opakujícím se vzorem, přitom zůstává neutrální, dekorativní. Její abstraktní povaha může podněcovat k vlastní interpretaci tvarů a barev. Odstíny žluté, modrošedé a šedozelené se do sebe zapíjí díky technice akvarelu.

Designový tip:
Tapetu můžete otáčet a lepit spodní částí vzhůru, je velmi variabilní.

Další rozměry:
Pokud potřebujete jiný rozměr, napište email. Variant je mnoho. Na menším formátu ušetříte, větší tapeta udělá dojem. Cena se počítá za m2.

Materiál a údržba tapety
Obrazová tapeta je vyrobena na vícegramážovém kvalitním vliesu na přírodní bázi bez adice ftalátů. Má matnou sametovou texturu a je hladký. Barvy jsou odolné, zdravotně nezávadné. Tapeta není omyvatelná, dá se však setřít vlhkým hadříkem a snadno se z ní očistí drobné nečistoty. Nepatří na ni chemické připravky, kartáče, abraziva nebo škrabky. Po namočení snadno proschne, dlouhý kontakt s vodou nevydrží.

Příprava podkladu pro vliesovou tapetu:
Světlejší motivy 100% nezakryjí podklad. Pro dokonalý vzhled barev je vždy nutné stěnu pod tapetou vymalovat na bílo. Ideální přípravou stěny pod tapetu je sádrová hladká stěrka, která se penetruje a na ni lepí tapeta. Důvodem je hladkost stěny a dobré přilnutí. V praxi se osvědčil také postup lepení na běžnou hladkou omítku s i bez penetrace, avšak pomocí lepidla na středně těžké tapety. Stěna však musí být máo zrnitá a čistá bez mastnoty a prachu. Případná větší zrna omítky nebo nerovnosti je třeba zbrousit či strhnout pomocí škrabky.
Nevhodné je tapetu lepit na velmi zrnitou omítku, vhkou nebo mastnou a flekatou.
Pokud si nejste jistí, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Instalace, lepení:
Tapeta je dodána v stejně širokých pásech. jejich šířka závisí na celkové šíři tapety a pohybuje se v rozmezí 55-75cm. Je možné dodat až 120cm široký pás, který je vhodný pro menší formáty. Pro nalepení širokého pásu jsou vždy potřeba dvě osoby. Obrazová malovaná tapeta se lepí na sraz, tedy pásy těsně k sobě. Lepidlo se aplikuje přímo na stěnu, ke které se přiloží tapeta. Podrobnější návod na lepení jsem pro vás připravila zde: ( odkaz na instagram)
Pokud si nejste lepením tapety jistí nebo máte komplikovaný prostor, doporučuji oslovit zkušeného tapetářeDesignový tip:
Tapetu doplňte ratanovou houpačkou nebo DIY lampami se stínítky ze slaměných klobouků. Pokoj nabijete letní energií.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠECHNY TAPETY
Materiál: Vlies
Povrch: Matný, Hladký, Přírodní