SARDINIE

Kdo miluje moře a pláže s jemným pískem, velké zaoblené kameny připomínající moderní sochy, odstíny růžové a okrové v kombinaci s tyrkysovou, kterou se pyšní neuvěřitelně krásná voda, kdo miluje hory a divokou přírodu zařezávající se do smaragdové hladiny, ten miluje Sardinii. Tu barevnost a tvarosloví jsem převedla do abstraktní tapety. Vidíte v ní vlny nebo mořské dno po ránu? Vidíte růžové kameny nebo mapu pobřeží? A nebo jen akvarelové fleky v pestrých barvách, co navodí dokonale prázdninovou atmosféru?

Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
19 586,27 Kč 16 187 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
SARDINIE
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Úprava tapety na míru
Úprava tapety na míru
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku

Detailní popis produktu

Díky abstrakci a ruční kombinované autorské malbě můžete tapetu pozorovat a vidět v ní pokoaždé jiné emoce a motivy.
Na první pohled autorská malovaná tapeta Sardinie vypadá nenápadně a neobvykle výrazně. V interiéru jakoby zapadne a zjemní celý prostor. Její textura připomíná přírodní prvky a teplé odstíny barev interiér zabydlí.

Tapetu znáte z pořadu Bydlet jako na jachtě.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/11695580341-bydlet-jako/420236100081013/

Designový tip:
Tapetu můžete lepit klidně vzhůru nohama, přetáhnout dorohu nebo na strop. Dobře vypadá, když odstín vyskytující se na tapetě použijete na výmalbu některé z okolních zdí.

Autorská malovaná tapeta je dostupná také v dalších rozměrech:
délka 447 cm , výška 302 cm

Pokud potřebujete jiný rozměr, napište email. Variant je mnoho. Na menším formátu ušetříte, větší tapeta udělá dojem. Cena se počítá za m2.

Materiál a údržba tapety
Obrazová tapeta je vyrobena na vícegramážovém kvalitním vliesu na přírodní bázi bez adice ftalátů. Má matnou sametovou texturu a je hladký. Barvy jsou odolné, zdravotně nezávadné. Tapeta není omyvatelná, dá se však setřít vlhkým hadříkem a snadno se z ní očistí drobné nečistoty. Nepatří na ni chemické připravky, kartáče, abraziva nebo škrabky. Po namočení snadno proschne, dlouhý kontakt s vodou nevydrží.

Příprava podkladu pro vliesovou tapetu:
Světlejší motivy 100% nezakryjí podklad. Pro dokonalý vzhled barev je vždy nutné stěnu pod tapetou vymalovat na bílo. Ideální přípravou stěny pod tapetu je sádrová hladká stěrka, která se penetruje a na ni lepí tapeta. Důvodem je hladkost stěny a dobré přilnutí. V praxi se osvědčil také postup lepení na běžnou hladkou omítku s i bez penetrace, avšak pomocí lepidla na středně těžké tapety. Stěna však musí být máo zrnitá a čistá bez mastnoty a prachu. Případná větší zrna omítky nebo nerovnosti je třeba zbrousit či strhnout pomocí škrabky.
Nevhodné je tapetu lepit na velmi zrnitou omítku, vhkou nebo mastnou a flekatou.
Pokud si nejste jistí, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Instalace, lepení:
Tapeta je dodána v stejně širokých pásech. jejich šířka závisí na celkové šíři tapety a pohybuje se v rozmezí 55-75cm. Je možné dodat až 120cm široký pás, který je vhodný pro menší formáty. Pro nalepení širokého pásu jsou vždy potřeba dvě osoby. Obrazová malovaná tapeta se lepí na sraz, tedy pásy těsně k sobě. Lepidlo se aplikuje přímo na stěnu, ke které se přiloží tapeta. Podrobnější návod na lepení jsem pro vás připravila zde: ( odkaz na instagram)
Pokud si nejste lepením tapety jistí nebo máte komplikovaný prostor, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠECHNY TAPETY
Materiál: Vlies
Povrch: Matný, Hladký, Přírodní