TICHO

Autorská malovaná tapeta klidná a modrá jako vodní hladina. Abstraktní a přesto s příběhem.

Varianta:
14 869,69 Kč 12 289 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Autorská výtvarná tvorba klasickými technikami
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Individuální konzultace při výběru tapety do vašeho interiéru
Úprava tapety na míru
Úprava tapety na míru
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku
Vyrobeno šetrně z odolného přírodního materiálu a kvalitního digitálního tisku

Detailní popis produktu

Když jsem ji malovala, hledala jsem symbolické tvary a okukovala díla malíře Miróa. Tichou tvorbu přerušila dcera, která přiběhla se slovy: “Víš, jak muzikanti zapisují ticho? Notová osnova, pomlka, ligatura…” Přeskládala jsem hudební značky po svém. Ligatura se noří do naddimenzované pomlky připomínající mořskou hladinu. “Mamíí, ale to je úplně jiné!” Jasně, aby se na tapetu dalo dívat dlouho, aby zůstala hodně snová a abstraktní.
Tuto tapetu jsem malovala kombinovanou technikou akvarelua a arylové malby.
Jsou na ní odstíny modré a béžové.
Tapetu můžete vidět v TV proměně Bydlet jako s muzikou. https://www.ceskatelevize.cz/porady/11695580341-bydlet-jako/422236100082009/

Designový tip:
Tapetu můžete nalepit na celou stěnu, ale vypadá dobře i v menším formátu jako obraz. Vynikne na stěně v tlumeném přírodním odstínu pudrové bílé, béžové nebo šedé.

Autorská malovaná tapeta je dostupná také v dalších rozměrech:
délka 200cm , výška 200 cm
Délka 180 cm , výška 180 cm
Pokud potřebujete jiný rozměr, napište email. Variant je mnoho. Na menším formátu ušetříte, větší tapeta udělá dojem. Cena se počítá za m2.

Materiál a údržba tapety
Obrazová tapeta je vyrobena na vícegramážovém kvalitním vliesu na přírodní bázi bez adice ftalátů. Má matnou sametovou texturu a je hladký. Barvy jsou odolné, zdravotně nezávadné. Tapeta není omyvatelná, dá se však setřít vlhkým hadříkem a snadno se z ní očistí drobné nečistoty. Nepatří na ni chemické připravky, kartáče, abraziva nebo škrabky. Po namočení snadno proschne, dlouhý kontakt s vodou nevydrží.

Příprava podkladu pro vliesovou tapetu:
Světlejší motivy 100% nezakryjí podklad. Pro dokonalý vzhled barev je vždy nutné stěnu pod tapetou vymalovat na bílo. Ideální přípravou stěny pod tapetu je sádrová hladká stěrka, která se penetruje a na ni lepí tapeta. Důvodem je hladkost stěny a dobré přilnutí. V praxi se osvědčil také postup lepení na běžnou hladkou omítku s i bez penetrace, avšak pomocí lepidla na středně těžké tapety. Stěna však musí být máo zrnitá a čistá bez mastnoty a prachu. Případná větší zrna omítky nebo nerovnosti je třeba zbrousit či strhnout pomocí škrabky.
Nevhodné je tapetu lepit na velmi zrnitou omítku, vhkou nebo mastnou a flekatou.
Pokud si nejste jistí, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Instalace, lepení:
Tapeta je dodána v stejně širokých pásech. jejich šířka závisí na celkové šíři tapety a pohybuje se v rozmezí 55-75cm. Je možné dodat až 120cm široký pás, který je vhodný pro menší formáty. Pro nalepení širokého pásu jsou vždy potřeba dvě osoby. Obrazová malovaná tapeta se lepí na sraz, tedy pásy těsně k sobě. Lepidlo se aplikuje přímo na stěnu, ke které se přiloží tapeta. Podrobnější návod na lepení jsem pro vás připravila zde: ( odkaz na instagram)
Pokud si nejste lepením tapety jistí nebo máte komplikovaný prostor, doporučuji oslovit zkušeného tapetáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠECHNY TAPETY
Materiál: Vlies
Povrch: Matný, Hladký, Přírodní